2017-01-21 Dzień Bezpiecznego Internetu w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu

07 lutego 2017 przypada Dzień Bezpiecznego Internetu, którego celem jest przede wszystkim "inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa online".

Serdeczecznie zapraszamy na spotkanie szkoleniowe, które odbędzie się 07 lutego br. w godz.11.00-14.30 w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu pn. "Zmieniamy Internet na lepsze". Program spotkania:

Cyfrowe dzieci w cyfrowym świecie - Aleksandra Nalazek, Dolnosląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu
Bezpieczny TIK w szkole - aplikacje i programy - Alina Dyrek, Dolnosląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu
Bezpieczniej czy niebezpieczniej, czyli rzecz o błogim stanie e-nieświadomości - Jacek Ścibor, nauczyciel z Grupy Superbelfrzy
Podsumowanie spotkania - przedstawienie oferty DBP we Wrocławiu

Nadesłała: