2017-02-06 Kartka z pamiętnika - konkurs z okazji Roku Tadeusza Kościuszki w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu

Kartka z pamiętnika - jeden dzień z powstania kościuszkowskiego to konkurs, który stanie się dla uczniów niezapomnianą przygodą i jednocześnie lekcją historii o powstaniu kościuszkowskim i Naczelniku Tadeuszu Kościuszce. Zapraszamy uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjalistów do opisania wybranego dnia inspirowanego tamtymi wydarzeniami i zilustrowania tej historii na jednej kartce formatu A3.

Organizatorem Konkursu jest Wydział Edukacji i Nauki UMWD, a realizatorem Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu.

Terminy, szczegóły dotyczące pracy oraz Regulamin dostępne na stronie Biblioteki w zakładce Konkursy

Nadesłała;
Beata Malentowicz