2017-04-05 Kamishibai, teatr ilustracji – jak pracować z tekstem? - szkolenie w DBP we Wrocławiu

Praca z Kamishibai to przedstawienie alternatywnej formy czytania niezwykle pobudzającej wyobraźnię. Kamishibai wspomaga kreatywność, urozmaica kształcenie tworzenia komunikatów, zachęca do ustnych opowieści, czytania i tworzenia własnych historyjek, inspiruje do malowania własnych ilustracji. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane formy pracy z Kamishibai.

Warsztat, który odbędzie się 10 kwietnia 2017 roku w godz. 12.00-14.30, adresowany jest do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczycieli świetlic, wychowawców, nauczycieli języka polskiego i obcego, bibliotekarzy.

Nadesłała:
Beata Malentowicz, DBP we Wrocławiu