2017-10-03 Quizizz – klasowy turniej wiedzy. PBW w Katowicach zaprasza na bezpłatne warsztaty

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza na bezpłatne warsztaty komputerowe „Quizizz – klasowy turniej wiedzy”, które odbędą się 18 października 2017 roku w siedzibie biblioteki (ul. Wyszyńskiego 7), w godzinach 10.00-11.30.

Zajęcia w szczególności są adresowane do nauczycieli szkół podstawowych i nauczycieli bibliotekarzy. Osoby biorące udział w szkoleniu powinny znać podstawy obsługi komputera oraz posiadać własny adres poczty elektronicznej (jest niezbędny do założenia konta w usłudze Quizizz).

Uczestnicy otrzymają bezpłatne materiały szkoleniowe i potwierdzenia udziału w warsztatach.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 13 października na adres dialogi.biblioteczne@pbw.katowice.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Nadesłała A. Marcol, PBW w Katowicach.