2017-10-05 "Twórczo - kolorowo - pożytecznie" - zaproszenie na bezpłatne warsztaty w PBW w Katowicach

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego i  nauczania początkowego, wychowawców świetlic oraz innych zainteresowanych pedagogów na cykl bezpłatnych warsztatów plastycznych.

Po przerwie wakacyjnej Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach inauguruje cykl zajęć tematem tworzenia pergaminowych, ozdobnych kart. Zaplanowaliśmy również prezentację teatrzyku Kamishibai. Wykorzystywane będą także m.in. techniki papieroplastyki. Jesteśmy otwarci na propozycje nowych tematów ze strony uczestników i aktywne włączenie się w prowadzenie zajęć. Naszym celem jest rozwijanie twórczychzdolności manualnych.

Pierwsze, w tym roku szkolnym, spotkanie odbędzie się 25 października 2017 r. w godz. 15.30–17.30 w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. J. Lompy w Katowicach przy ulicy Wyszyńskiego 7, w sali nr 118.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23 października 2017 r.

Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowych informacji udzielają: