2018-02-13 Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli w Katowicach – "Edukacja matematyczna i myślenie logiczne"

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, a także nauczycieli świetlic, pedagogów szkolnych i terapeutów na bezpłatne warsztaty System Edukacji PUS "Pomyśl - Ułóż – Sprawdź". Edukacja matematyczna i myślenie logiczne.

Zajęcia opierają się na pomocach i materiałach edukacyjnych Wydawnictwa Epideixis. Ich celem jest zaproponowanie uczestnikom takich metod i sposobów nauczania, które dzięki zabawowej formie ułatwiają dzieciom poznawanie i przyswajanie podstaw matematyki. W trakcie zajęć uczestnicy mają możliwość zapoznania się m. in. z Systemem Edukacji PUS oraz innymi pomocami wspierającymi proces edukacji matematycznej i rozwój myślenia logicznego u dzieci.

Zajęcia poprowadzi Pani Dorota Marcinkowska z Wydawnictwa EPIDEIXIS.

Spotkanie odbędzie się 6 marca 2018 r., w godz. 15.30-17.00 w siedzibie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. J. Lompy w Katowicach przy ulicy Ks. kard. S. Wyszyńskiego 7 (sala 118).

Na zgłoszenia czekamy do dnia 5 marca 2018 r.

Formularz zgłoszenia on-line jest dostępny pod adresem: https://pbw.katowice.pl/zgloszenia/index.php/zgloszenia-na-szkolenia.

Szczegółowych informacji udzielają:

Katarzyna Drogoś