2018-02-14 PBW w Katowicach zaprasza na II edycję bezpłatnych kursów e-learningowych

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza nauczycieli, bibliotekarzy, wychowawców oraz inne osoby zainteresowane wykorzystaniem nowoczesnych technologii w edukacji do udziału w II edycji bezpłatnych kursów online.

Od 15 lutego 2018 roku rozpoczynamy nabór na następujące szkolenia:

• PhotoCollage.com – upiększamy zdjęcia,
  • ToonyTool – tworzymy mini komiks,
  • Voki – awatarowe szaleństwo.

Każdy uczestnik może się zapisać na wszystkie trzy szkolenia lub wybrany kurs/kursy. Czas przewidziany na realizację jednego tematu wynosi 2 godziny dydaktyczne.

Dostęp do materiałów będzie możliwy przez 24 godziny na dobę – od 26 lutego 2018 roku (godz. 9.00) do 11 marca 2018 roku (godz. 23.00). Aktywni uczestnicy otrzymają potwierdzenia ukończenia wybranego kursu/kursów.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o założenie kont na platformie edukacyjnej naszej bytomskiej filii. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: http://www.bytom.pbw.katowice.pl/moodle/login/signup.php. Po jego prawidłowym wypełnieniu, zostanie wysłana informacja zwrotna na podany podczas rejestracji adres mailowy. Wówczas należy zalogować się na platformę i samodzielnie zapisać na wybrany kurs/kursy.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Marcol