2018-02-20 Bezpieczny Internet - szacunek i odpowiedzialność w sieci - konferencja w DBP we Wrocławiu

23 lutego 2018r. zapraszamy na spotkanie szkoleniowe z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu - w tym roku pt. "Bezpieczny Internet - szacunek i odpowiedzialność w sieci".

W bieżącym roku szkolnym proponujemy treści, poprzez które akcentujemy znaczenie zagadnień związanych z kierunkami realizacji polityki oświatowej, czyli bezpieczeństwa w internecie i odpowiedzialnego korzystania z mediów społecznych.

Zapraszamy także do dyskusji bezpośrednio odwołującej się do tematu przewodniego tegorocznego DBI - tworzymy kulturę szacunku w sieci - powołując się m.in. na wizerunek kobiety w mediach i akcentując tym sam obchody Roku Praw Kobiet.

Tematy:
Akademia trenera - jak wykorzystać kompetencje medialne uczniów?
Kobieta, media, bezpieczeństwo. Wpływ stereotypów na postrzeganie kobiet w mediach.
Tikowe inspiracje w pracy z uczniami ze SPE.

Konferencja jest nieodpłatna. Wiecej informacji TUTAJ

Nadesłała: