2018-03-19 Edukacja w cyfrowym wymiarze - konferencja w Bibliotece Pedagogicznej KPCEN we Włocławku

Już po raz ósmy zapraszamy na zorganizowaną przez  Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku konferencję Edukacja w cyfrowym wymiarze. Organizatorem merytorycznym tej edycji konferencji jest Państwowy Instytut Badawczy NASK.
Spotkanie pt. Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie edukacji odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. o godz. 11.00 w Centrum Kultury Browar B we Włocławku.
Program konferencji realizuje jeden z podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018 Bezpieczeństwo w Internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych.

Konferencja jest nieodpłatna. Wiecej informacji TUTAJ