2018-04-30 III edycja bezpłatnych kursów e-learningowych w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Katowicach

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza bibliotekarzy, nauczycieli i wychowawców do udziału w III edycji bezpłatnych kursów online.

Rozpoczynamy nabór na następujące szkolenia:

•  PhotoCollage – upiększamy zdjęcia,
  • ToonyTool – tworzymy mini komiks,
  • Voki – awatarowe szaleństwo.

Czas przewidziany na realizację jednego kursu (zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi i aplikacją, wykonanie prostego zadania) wynosi 2 godziny dydaktyczne.

Dostęp do materiałów będzie możliwy przez 24 godziny na dobę od 7 do 30 maja 2018 roku.

Aktywni uczestnicy otrzymają zaświadczenia w formie elektronicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o założenie kont na platformie edukacyjnej naszej bytomskiej filii. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: http://www.bytom.pbw.katowice.pl/moodle/login/signup.php?. Po założeniu konta można samodzielnie zapisać się na wybrany kurs / kursy.

UWAGA! O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Nabór uczestników będzie prowadzony do 15 maja br. lub wyczerpania limitu miejsc.

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Marcol