2018-09-26 "Pamięci Haliny Poświatowskiej" - X Jubileuszowy Wojewódzki Konkurs Poetycki

Muzeum Częstochowskie i Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie zapraszją uczniów do udziału w X Jubileuszowym Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Pamięci Haliny Poświatowskiej".
Zadanie uczestnika to napisanie utworu poetyckiego poświęconego życiu i twórczości Haliny Poświatowskiej lub utworu inspirowanego Jej twórczością.
Każdy uczeń zgłasza jeden samodzielnie napisany utwór poetycki. Każda szkoła może zgłosić od 1 do 3 utworów napisanych przez uczniów.

Informacje nt. Konkursu dostępne są na blogu Biblioteki SP 53 w Częstochowie: