2018-10-08 "Obróbka fotografii w wybranych aplikacjach internetowych" - bezpłatne warsztaty w PBW w Katowicach

Obróbka fotografii - plakat informacyjny

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza nauczycieli, bibliotekarzy i wychowawców na bezpłatne warsztaty komputerowe, podczas których poznają podstawy pracy w bezpłatnych aplikacjach do obróbki zdjęć – Free Online Photo Editor, Photo CollageToony Tool. Narzędzia te nie wymagają rejestracji i logowania.

Szkolenie odbędzie się 22 października 2018 roku w godzinach 15.00-16.30 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach przy ulicy Wyszyńskiego 7 (sala 80).

Uczestnicy otrzymają potwierdzenia udziału w warsztatach oraz materiały szkoleniowe (w formie elektronicznej).

Nabór uczestników trwa do 17 października lub wyczerpania limitu miejsc.

Zgłoszenia przyjmuje:

Anna Marcol