2018-11-02 „Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone” - warsztat z Michałem Zawadką w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach

30 października w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach odbyło się spotkanie dla młodzieży z Michałem Zawadką – aktorem, konferansjerem, lektorem, autorem książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży, mówcą inspiracyjno-motywacyjny, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, założycielem wydawnictwa Mind&Dream.

Spotkanie miało charakter warsztatów pt. „Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone”. Uczestnicy odkryli, czy poczucie własnej wartości i świadomości kłóci się z przynależnością do grupy, dowiedzieli się, czy pasja i zainteresowania to powód do wstydu, poznali sztukę wyznaczania i osiągania celów, dowiedzieli się, jak zyskać minimum 50 godzin miesięcznie na realizację swoich marzeń, przekonali się, jak dostrzec w sobie siłę i piękno i nie obawiać się hejterów. Na spotkanie przybyli uczniowie klas gimnazjalnych ze Szkół Podstawowych nr 1, 5 i 9 oraz młodzież z IV Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach (180 osób).

Nadesłała:
Małgorzata Percińska