2018-11-19 Zaprogramuj Przyszłość - lekcje programowania Fundacji Orange i Stowarzyszenia Mistrzowie Kodowania

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem podsumowującym program edukacji cyfrowej „Zaprogramuj przyszłość” prowadzonym przez Fundację Orange i Stowarzyszenie Mistrzowie Kodowania.

W ramach projektu 12 tys. nauczycieli z 256 szkół podstawowych poprowadziło zajęcia z programowania dla ponad 16 000 uczniów klas 1-3. W szkoleniach z programowania wzięło również udział 450 edukatorów: bibliotekarzy, animatorów kultury i pracowników ODN.

Pełmy tekst artykułu "Zaprogramuj Przyszłość: ponad 16 tysięcy uczniów skorzystało z lekcji programowania" - TUTAJ

Nadesłała:
Anna Stawska, Ekspert ds. Aktywizacji Cyfrowej, Fundacja Orange