2018-11-21 PBW w Katowicach zaprasza na bezpłatne kursy online

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach zaprasza nauczycieli, bibliotekarzy, studentów oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w V edycji bezpłatnych kursów online.

Rozpoczynamy nabór na szkolenia:

• JigsawPlanet – interaktywne puzzle,
  • Voki – awatarowe szaleństwo.

Czas przewidziany na realizację jednego kursu (zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi i aplikacją, wykonanie prostego zadania) wynosi 2 godziny dydaktyczne. Dostęp do materiałów będzie możliwy przez 24 godziny na dobę od 26 listopada 2018 r. (godz. 9.00) do 16 grudnia 2018 r. (godz. 23.00). Aktywni uczestnicy otrzymają potwierdzenia ukończenia wybranego kursu/kursów w formie elektronicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o założenie kont na platformie edukacyjnej naszej bytomskiej filii. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: http://www.bytom.pbw.katowice.pl/moodle/login/index.php.

Po zalogowaniu się na swoim koncie można samodzielnie zapisać się na wybrany kurs/kursy.

UWAGA! O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Marcol
e-mail: promocja@pbw.katowice.pl
tel. 32 258 38 38, w. 45

Materiały do pobrania:

Sylabus - JigsawPlanet (pdf; 441 KB)

Sylabus - Voki (pdf; 440 KB)