2018-12-04 Relacja ze szkolenia "„Kształcenie zawodowe oparte na ścisłej współpracy z pracodawcami. Rozwój doradztwa zawodowego" w Ostrołęce

W dniu 16 listopada 2018 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Ostrołęce odbyło się spotkanie pt.: „Kształcenie zawodowe oparte na ścisłej współpracy z pracodawcami. Rozwój doradztwa zawodowego". Szkolenie zostało zorganizowane zgodnie z realizacją kierunku polityki oświatowej państwa na rok 2018/2019. Organizatorem była Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce.

Głównym celem spotkania była wymiana wiedzy i doświadczenia w obszarze współpracy szkoły z pracodawcami.
Referaty wygłosili p. Katarzyna Łada – pracownik PPP w Ostrołęce i w Myszyńcu, p. dr Izabela Dąbrowska, p. Urszula Chełstowska – pracownik CEiPM w Ostrołęce i p. Robert Rusoł – nauczyciel ZSZ nr 3 w Ostrołęce.

Słuchaczami byli nauczyciele, pracownicy Hufców Pracy, pracownicy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży.
Spotkaniu towarzyszyła wystawka zbiorów Biblioteki Pedagogicznej nt.: „Kształcenie zawodowe".

Więcej informacji na stronie http://bp.ostroleka.pl/2018/11/23/relacja-14/

Nadesłała: Edyta Dobek