2019-01-07 VI edycja bezpłatnych szkoleń online w PBW w Katowicach
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach zaprasza nauczycieli, bibliotekarzy, studentów oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w VI edycji bezpłatnych szkoleń online.

Od 7 stycznia 2019 roku trwa nabór uczestników na następujące szkolenia:

• JigsawPlanet – interaktywne puzzle,
  • PhotoCollage – upiększamy zdjęcia,
  • ToonyTool – tworzymy mini komiks,
  • Voki – awatarowe szaleństwo.

Czas przewidziany na realizację jednego kursu (zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi i aplikacją, wykonanie prostego zadania) wynosi 2 godziny dydaktyczne. Dostęp do materiałów będzie możliwy przez 24 godziny na dobę od 7 stycznia 2019 r. (godz. 9.00) do 31 stycznia 2019 r. (godz. 23.00). Aktywni uczestnicy otrzymają potwierdzenia ukończenia wybranego kursu/kursów w formie elektronicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o założenie kont na platformie edukacyjnej naszej bytomskiej filii. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: https://bytom.pbw.katowice.pl/moodle/login/index.phplogin/index.php.

Po zalogowaniu się na swoim koncie można samodzielnie zapisać się na wybrany kurs/kursy.

UWAGA! O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Nabór uczestników będzie prowadzony do 20 stycznia 2019 roku lub wyczerpania limitu miejsc.

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Marcol
e-mail: promocja@pbw.katowice.pl
tel. 32 258 38 38, w. 45

Materiały do pobrania:

Sylabus - JigsawPlanet (pdf; 441 KB)

Sylabus - PhotoCollage (pdf; 451 KB)

Sylabus - ToonyTool (pdf; 439 KB)

Sylabus - Voki (pdf; 440 KB)