2019-02-15 Warsztaty z Astrą w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach

11 lutego w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach odbyły się warsztaty plastyczne „Astra inspiruje, czyli jak pokolorować świat dziecka”. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele przedszkoli i szkół podstawowych, pracownicy świetlic oraz bibliotek. Szkolenie poprowadziła Pani Maria Olizar-Zakrzewska – przedstawicielka firmy ASTRA.

W czasie spotkania nauczyciele zapoznali się różnymi technikami plastycznymi takimi jak rysunek, malarstwo, modelowanie przestrzenne. Samodzielnie wykonali kilka prac plastycznych. Szkolenie trwało dwie godziny. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał imienny Certyfikat, inspirujący poradnik, w którym znajduje się wiele praktycznych rozwiązań plastycznych oraz drobny upominek, w skład którego wchodziły wybrane produkty marki ASTRA.

Mamy nadzieję, że dzięki spotkaniu nauczyciele będą mogli w swojej codziennej pracy wykorzystać wiele z przedstawionych pomysłów, aby uatrakcyjniać zajęcia oraz wpływać pozytywnie na rozwój pasji artystycznych u dzieci.
W warsztatach uczestniczyło 50 osób.

Nadesłały:
Katarzyna Czarnocka-Pasztor, Anna Mirońska