2019-03-02 Literatura „na receptę”. Współczesna edukacja i terapia w bibliotece szkolnej - XVI Sesja Metodyczna w PBW w Gdańsku

XVI Sesja Metodyczna Literatura „na receptę” już 25 marca 2019 roku.

Poświęcona będzie terapeutycznej roli literatury oraz znaczeniu czytania książek w prawidłowym rozwoju dziecka. Tegoroczna konferencja ma na celu dostarczenie nauczycielom wiedzy oraz umiejętności praktycznych z zakresu doboru i wykorzystania odpowiednich tekstów stosowanych w edukacji, terapii dzieci i młodzieży.

Szczególnie zachęcamy do udziału nauczycieli bibliotekarzy, a także innych nauczycieli zainteresowanych tematem. Sesja metodyczna odbywa się pod patronatem Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Program Sesji - TUTAJ

Plakat do pobrania - TUTAJ

Rejestracja i szczegóły na stronie:

Nadesłała:
Justyna Malinowska