2019-04-29 #BIBLIOTEKA - konferencja dla nauczycieli i bibliotekarzy w Skierniewicach

Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach zaprasza na konferencję pt. #BIBLIOTEKA. Konferencja zorganizowana w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, której celem jest zachęcanie uczniów do czytania książek, rozbudzanie ich zainteresowań literackich, promowanie nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych w czytelnictwie. Prelegenci przedstawią aktualne metody i formy zachęcające do aktywnego czytania.

Tematyka konferencji jest zgodna z kierunkami polityki oświatowej państwa oraz Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa realizowanym przez biblioteki.

Miejsce konferencji: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach, ul. Batorego 64C, 96-100 Skierniewice; budynek E, biblioteka

Termin: 10.05.2019 r. godz. 10.30-14.00

Uczestnicy: nauczyciele bibliotekarze, bibliotekarze, nauczyciele języka polskiego oraz inne osoby zainteresowane

Informacje na stronie http://bpskierniewice.pl/konf_biblioteka.html