2019-05-06 PBW w Katowicach zaprasza na VIII edycję bezpłatnych szkoleń online

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza nauczycieli, bibliotekarzy oraz inne osoby zainteresowane wykorzystaniem wybranych narzędzi internetowych w edukacji do udziału w kolejnej edycji kursów online.

Od 8 maja rozpoczynamy nabór uczestników na następujące szkolenia:

• Free Online Photo Editor darmowa obróbka zdjęć,
  • PhotoCollage – upiększamy zdjęcia,
  • Quizizz – nauka i zabawa.

Maksymalny czas przewidywany na realizację jednego kursu (zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi i aplikacją, wykonanie prostego zadania) wynosi od 2 do 5 godzin dydaktycznych. Dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych będzie możliwy przez 24 godziny na dobę od 8 do 31 maja 2019 roku. Aktywni uczestnicy otrzymają potwierdzenia ukończenia wybranego kursu/kursów w formie elektronicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o założenie kont na platformie edukacyjnej naszej bytomskiej filii. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: https://bytom.pbw.katowice.pl/moodle/login/index.php.

Po zalogowaniu się na swoim koncie można samodzielnie zapisać się na wybrany kurs/kursy.

UWAGA! O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Nabór uczestników będzie prowadzony do 23 maja 2019 roku lub wyczerpania limitu miejsc.

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Marcol
e-mail: promocja@pbw.katowice.pl
tel. 32 258 38 38, w. 45

Sylabusy kursów – załączniki:

Free Online Photo Editor (pdf; 453 KB)

PhotoCollage (pdf; 450 KB)

Quizizz (pdf; 434 KB)