2019-09-06 Seminarium dla nauczycieli bibliotekarzy w PBW w Gdańsku

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku zaprasza nauczycieli bibliotekarzy na bezpłatne seminarium, które odbędzie się 25 września 2019 roku w siedzibie Biblioteki. Spotkanie poświęcone będzie profilaktyce uzależnień w szkołach i placówkach oświatowych. Ponadto omówione zostaną kierunki polityki oświatowej państwa oraz działania placówek wspomagających pracę nauczycieli – Centrum Edukacji Nauczycieli i Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej na rok szkolny 2019/2020. W seminarium udział wezmą m.in. dr Elżbieta Zubrzycka – psycholog, terapeuta, założycielka Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego oraz Grzegorz Kędzioł – ceniony terapeuta i profilaktyk, dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Terapeutycznego „Mrowisko” w Sopocie.

Zapisy i szczegóły: http://pbw.gda.pl/seminarium-dla-nauczycieli-bibliotekarzy-4/.

Nadesłała: Justyna Malinowska, PBW w Gdańsku.