2019-09-10 Seminarium - "Biblioteka - wokół książki" w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu

Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu serdecznie zaprasza na nieodpłatne seminarium pt. "Biblioteka - wokół książki", które odbędzie się 27 września br. Spotkanie poświęcone będzie rozwijaniu kompetencji czytelniczych oraz twórczych, rozmowie o roli i miejscu książki w życiu młodych ludzi. Omówione zostaną także niekonwencjonalne pomysły na promocję czytania. Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z ludżmi z pasją, m.in.: dr Anną Gibasiewicz - autorką książek dla dzieci i nauczycielki języka polskiego, dr Włodzimierzem Ranoszkiem - autorem i współautorem ponad 30 przewodników turystycznych, organizatorem gier miejskich i autorem słuchowisk radiowych, opowiadań, ballad i pieśni (autorskie pieśni i ballady wykonuje z towarzyszeniem liry korbowej), Barbarą Rejek - założycielką DAB – Dolnośląskiej Akademii Balansu, nauczycielką  przedszkolną i wczesnoszkolną, pedagogiem, autorką wierszy i opowiadań dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy - 27 września 2019 - godz. 10.00

Nadesłała: