2019-10-14 „Foto spacer po Wałbrzychu” – niezwykła wystawa w wałbrzyskiej Filii Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu

Wałbrzyska Filia Dolnośląskiej Biblioteki  Pedagogicznej we Wrocławiu  ma zaszczyt zaprezentować prace fotograficzne uczniów z Dolnośląskiego Zespołu Szkół Specjalnych Przyszpitalnych w Wałbrzychu, które powstały w ramach Projektu #SpołecznieOdpowiedzialni finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz we współpracy z Fundacją „Katolicka Inicjatywa Berit”.

Piękne fotograficzne  spojrzenie na zakątki miasta Wałbrzycha zostało zrealizowane dzięki zaangażowaniu nauczycielki Pani Anny Femiak będącej opiekunem kółka fotograficznego działającego w wałbrzyskiej szkole przyszpitalnej. Warto zaznaczyć, że wszystkie uczniowskie fotografie pokazujące miasto Wałbrzych dodatkowo zostały także przez młodych autorów ozdobione plastycznie (głównie za pomocą farb), wzbogacone ciekawym, a nieraz nawet zaskakującym dodatkowym elementem (wykonanym np. z kartonu).

Serdecznie zapraszamy na niepowtarzalna poplenerową wystawę fotograficzną:

Nadesłała:

Ewa Bochynek, DBP we Wrocławiu, Filia w Wałbrzychu.