2019-10-15 X edycja bezpłatnych kursów online

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza nauczycieli, bibliotekarzy, studentów oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w X edycji bezpłatnych kursów online.

Od 15 października 2019 roku rozpoczynamy nabór uczestników na następujące szkolenia:

• ABCya Paint – malujemy online,
  • Jigsaw Planet – interaktywne puzzle,
  • Toony Tool – tworzymy minikomiks.

Czas przewidziany na realizację jednego kursu (zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi i aplikacją, wykonanie prostego zadania) wynosi 2 godziny dydaktyczne. Dostęp do materiałów będzie możliwy przez 24 godziny na dobę od 15 października do 3 listopada 2019 roku. Aktywni uczestnicy otrzymają potwierdzenia ukończenia wybranego kursu/kursów w formie elektronicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach, które jeszcze nie miały okazji korzystać z naszej oferty, proszone są o założenie kont na platformie edukacyjnej bytomskiej filii PBW w Katowicach. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: https://bytom.pbw.katowice.pl/moodle/login/index.php.

Po zalogowaniu się na swoim koncie można samodzielnie zapisać się na wybrany kurs/kursy.

UWAGA! O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Marcol
e-mail: promocja@pbw.katowice.pl
tel. 32 258 38 38, w. 45

Sylabusy kursów – załączniki:

ABCya Paint (pdf; 447 KB)

Jigsaw Planet (pdf; 449 KB)

Toony Tool (pdf; 447 KB)