2019-10-16 CzyTam czy tu – zawsze z książką! - PBW w Katowicach zaprasza uczniów do udziału w konkursie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach zaprasza uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych województwa śląskiego do udziału w konkursie CzyTam czy tu – zawsze z książką!

Konkurs rozpocznie się 4 listopada 2019 r. i przeprowadzony będzie na blogu: http://podejmijwyzwanieczytelnicze.blogspot.com, gdzie cyklicznie (w pięciu odsłonach) będą się pojawiać zadania - wyzwania czytelnicze. Każde z nich polegać będzie na przeczytaniu przynajmniej jednej książki zgodnej z podanym hasłem oraz umieszczaniu na blogu związanej z nim wypowiedzi (200 – 400 wyrazów). Po każdym zakończonym wyzwaniu najlepszy wpis zostanie nagrodzony kartą prezentową Empik.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 31 października 2019 r. poprzez formularz.

Szczegółowych informacji udzielają:

Katarzyna Drogoś, Ewa Piątek