2019-10-18 "Pomyśl - Ułóż - Sprawdź" - warsztaty dla nauczycieli w PBW w Katowicach

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, a także nauczycieli świetlic, pedagogów szkolnych i logopedów na bezpłatne warsztaty PUS, czyli Pomyśl - Ułóż – Sprawdź.

Warsztaty oparte są na pomocach oraz materiałach edukacyjnych i terapeutycznych Wydawnictwa EPIDEIXIS. Ich celem jest przybliżenie uczestnikom zasad edukacji przez zabawę oraz zaproponowanie praktycznych sposobów rozwijania koncentracji i logicznego myślenia u dzieci.

W trakcie zajęć uczestnicy mają możliwość zapoznania się ze znanym, cenionym i lubianym przez dzieci Systemem Edukacji PUS oraz innymi materiałami, które można łatwo dostosowywać do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci.

Zajęcia poprowadzi Pani Dorota Marcinkowska z Wydawnictwa EPIDEIXIS.

Spotkanie odbędzie się 6 listopada 2019 r., w godz. 15.30-17.00 w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Katowicach przy ulicy Ks. kard. S. Wyszyńskiego 7.

Zgłoszenia do dnia 5 listopada 2019 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Formularz zgłoszenia on-line

Szczegółowych informacji udzielają: