2019-10-23 XIII Regionalna Konferencja "SCM - książkowe inspiracje w bibliotece" w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu

Biblioteki organizują przeróżne formy promocji czytelnictwa i rozbudzania zainteresowań czytelniczych: z jednej strony imprezy masowe takie jak gry, akcje i kampanie, konkursy, z drugiej natomiast indywidualną pracę z czytelnikiem. I te właśnie obszary pracy biblioteki będą przedmiotem dyskusji podczas XIII Regionalnej Konferencji dla bibliotekarzy pn. Szkolne Centra Multimedialne - książkowe inspiracje w bibliotece organizowanej przez Dolnośląską Bibliotekę Pedagogiczną we Wrocławiu, instytucję Samorządu Dolnośląskiego przy współpracy ze Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, oddział we Wrocławiu.

Konferencja odbędzie się 28 października 2019 roku w godz. 9.30-15.00. Konferencja jest nieodpłatna. Serdecznie zapraszamy!

O czym będzie? - tematyka konferencji

- inicjatywy czytelnicze - wrocławskie i regionalne jako zaproszenie do współpracy na rzecz promocji czytania
- dolnośląskie filmowe projekty na przykładzie literatury
- projekty ogólnopolskie dla dzieci i młodzieży z książką w tle