2019-11-19 PBW w Katowicach zaprasza na bezpłatne seminarium dla bibliotekarzy

Programy, projekty i innowacje w edukacji i bibliotece to temat bezpłatnego seminarium, które odbędzie się 28 listopada 2019 (czwartek) w godz. 13.15-15.45 w Bibliotece Śląskiej w Katowicach (ul. Ligonia 7, s. 112).

Planowany przebieg:

13.15 Rejestracja uczestników

13.30 Powitanie uczestników i gości

13.40 Referaty

14.20 Podsumowanie VI Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego dla Uczniów „Biblioteka w oczach czytelników” pod patronatem Prezesa Okręgu Śląskiego ZNP

14.40 Prezentacje nauczycieli bibliotekarzy

15.40 Podsumowanie i zamknięcie seminarium

Organizatorami wydarzenia są: Biblioteka Śląska, Instytut Nauk o Kulturze Uniwersytetu Śląskiego, Okręgowa Sekcja Bibliotekarska Związku Nauczycielstwa Polskiego w Katowicach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach oraz Zarząd Okręgu Śląskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Katowicach.

Więcej informacji: www.bibliotekarska.cba.pl.
Zapisy: https://zgloszenia.pbw.katowice.pl/index.php/seminarium.