2019-11-19 Bezpłatne kursy online z zakresu TIK

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza nauczycieli, bibliotekarzy, studentów oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnej edycji bezpłatnych kursów online.

Do 24 listopada 2019 r. będzie trwał nabór uczestników na następujące szkolenia:

• Photo Collage – upiększamy zdjęcia (2 godziny dydaktyczne),
  • Photo Editor – darmowa obróbka zdjęć (2 godziny dydaktyczne),
  • Quizizz – nauka i zabawa (5 godzin dydaktycznych),
  • Voki – awatarowe szaleństwo (2 godziny dydaktyczne).

Czas przewidziany na realizację jednego kursu (zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi i aplikacją, wykonanie prostego zadania) wynosi od 2 do 5 godzin dydaktycznych (w zależności od wybranego tematu). Dostęp do materiałów będzie możliwy przez 24 godziny na dobę do 1 grudnia (Photo Collage, Photo Editor, Voki) lub 8 grudnia (Quizizz). Uczestnicy, którzy prześlą na platformę swoje zadania, otrzymają potwierdzenia ukończenia wybranego kursu/kursów w formie elektronicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach, które jeszcze nie miały okazji korzystać z naszej oferty, proszone są o założenie kont na platformie edukacyjnej bytomskiej filii PBW w Katowicach. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: https://bytom.pbw.katowice.pl/moodle/login/index.php. Po zalogowaniu się na swoim koncie można samodzielnie zapisać się na wybrany kurs/kursy.

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Marcol