2019-11-20 Nowe szkolenia e-learningowe w BP w Ciechanowie

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza na nowe, bezpłatne szkolenia typu e-learning dostępne na platformie Moodle.
Kursy wymagają utworzenia (posiadania) konta na platformie i wpisania klucza dostępu otrzymanego drogą mailową od prowadzącego.
Szkolenie „Uczeń zdolny w bibliotece” przeznaczone jest dla nauczycieli bibliotekarzy, studentów kierunku bibliotekoznawstwa, którzy chcą poznać m.in. wybrane koncepcje i modele zdolności, cechy ucznia zdolnego oraz rolę biblioteki we wspieraniu uczniów zdolnych.
Szkolenie „Interaktywne grafiki z ThingLink” przybliża program ThingLink służący do tworzenia atrakcyjnych, interaktywnych grafik na dowolny temat z wykorzystaniem multimediów (tekst, zdjęcia, wideo, dźwięk). Szkolenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych tworzeniem materiałów promocyjnych.

Zapraszamy na platformę: http://moodle.bpciechanow.edu.pl/

Informację nadeslała