Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

2020-01-20 XI edycja bezpłatnych kursów online z zakresu TIK

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza do udziału w kolejnej edycji bezpłatnych kursów online.

Od 20 stycznia 2020 roku rozpoczynamy nabór uczestników na następujące szkolenia:

• ABCya Paint – malujemy online (2 godziny dydaktyczne),
  • Jigsaw Planet – interaktywne puzzle (2 godziny dydaktyczne),
  • Toony Tool – tworzymy minikomiks (2 godziny dydaktyczne).

Czas przewidziany na realizację jednego kursu (zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi i aplikacją, wykonanie prostego zadania) wynosi 2 godziny dydaktyczne. Dostęp do materiałów będzie możliwy przez 24 godziny na dobę od 20 stycznia do 2 lutego 2020 roku. Uczestnicy, którzy prześlą na platformę swoje zadania otrzymają potwierdzenia ukończenia wybranego kursu/kursów w formie elektronicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach, które jeszcze nie miały okazji korzystać z naszej oferty, proszone są o założenie kont na platformie edukacyjnej bytomskiej filii PBW w Katowicach. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: https://bytom.pbw.katowice.pl/moodle/login/index.php. Po zalogowaniu się na swoim koncie można samodzielnie zapisać się na wybrany kurs/kursy.

UWAGA! O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Marcol