Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

2020-02-06 "Zmory spod szkolnej ławy. Zdrowie psychiczne i emocjonalne uczniów" – XVII sesja metodyczna Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w  Gdańsku serdecznie zaprasza na sesję metodyczną. W tym roku tematem przewodnim spotkania będzie zdrowie psychiczne i emocjonalne dzieci i  młodzieży. W programie zaplanowano wystąpienia dotyczące m.in. metod radzenia sobie ze stresem szkolnym oraz zalet swobodnej zabawy jako fundamentu równowagi psychicznej dzieci. Sesja dedykowana jest nauczycielom bibliotekarzom oraz wszystkim zainteresowanym poruszaną tematyką. Bezpłatne spotkanie odbędzie się już 18 marca 2020 w siedzibie PBW w Gdańsku przy al. Gen. J. Hallera 14. Zapisy od 2 marca na stronie pbw.gda.pl. Zapraszamy!

Nadesłała: Klaudia Malinowska, PBW w Gdańsku.

O nas   |   Patronat Medialny