Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

2020-02-14 „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!” w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu

Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu już po raz 6. organizuje okolicznościowe spotkanie szkoleniowe adresowane do nauczycieli, bibliotekarzy, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematem.

Zapraszamy 4 marca 2020 - godz. 10.00.

Spotkanie jest nieodpłatne. Zgłoszenia proszę kierować przez formularz online (kliknij)

Celem naszych działań  jest rozwijanie kompetencji medialnych uczniów, rodziców i nauczycieli. Zależy nam na tym, aby nasi użytkownicy w przemyślany sposób tworzyli swój medialny wizerunek oraz wirtualne relacje, znali i przestrzegali netykiety. Aby byli kreatywni, tworzyli komunikaty z użyciem TIK, przetwarzali je i prezentowali efekty swojej pracy, dostrzegali i rozumieli prawne i ekonomiczne aspekty działania mediów.

W programie:
Cyberbezpieczeństwo transakcji w sieci
Cyberprzemoc - jak edukować żeby ją opanować?
Jak zerwać ze smartfonem?
- Działajmy razem
- projekty ogólnopolskie i regionalne, pomysły na działania.

Nadesłała:
Beata Malentowicz, Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu