Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

2020-02-17 Sieciow@nie w szkole i bibliotece

Nowy blog Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Lompy w Katowicach.

Technologie informacyjno-komunikacyjne stanowią nieodzowną pomoc w codziennej pracy nauczycieli i bibliotekarzy. Z myślą o ich potrzebach założyliśmy blog Sieciow@nie w szkole i bibliotece, którego tematyka będzie się koncentrowała wokół wykorzystania TIK w edukacji. Będziemy tutaj publikować posty o darmowych narzędziach internetowych, otwartych zasobach edukacyjnych i bezpłatnych szkoleniach (stacjonarnych i online), podczas których zapoznajemy uczestników z polecanymi narzędziami w praktyce.

Na blogu zamieściliśmy wiele przydatnych linków i zebraliśmy informacje o naszych dotychczasowych działaniach związanych ze wspomaganiem w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w pracy pedagogicznej oraz działaniach na rzecz promocji szkół i bibliotek szkolnych.

Blog jest dostępny pod adresem https://sieciowanie.blogspot.com.

Zachęcamy do czytania i sieciow@nia!

Nadesłała: Anna Marcol, PBW w Katowicach.

blog sieciowanie

O nas   |   Patronat Medialny