Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

2020-02-17 Bezpłatne szkolenia online

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza do udziału w kolejnej edycji bezpłatnych kursów online.

Od 17 lutego 2020 roku rozpoczynamy nabór uczestników na następujące szkolenia:

• Photo Collage – upiększamy zdjęcia (2 godziny dydaktyczne),
  • Quizizz – nauka i zabawa (5 godzin dydaktycznych).

Szacowany czas przewidziany na realizację jednego kursu (zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi i aplikacją, wykonanie prostego zadania) wynosi od 2 do 5 godzin dydaktycznych (w zależności od wybranego tematu). Dostęp do materiałów będzie możliwy przez 24 godziny na dobę od 17 lutego do 8 marca 2020 roku. Uczestnicy, którzy prześlą na platformę swoje zadania otrzymają potwierdzenia ukończenia wybranego kursu/kursów w formie elektronicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach, które jeszcze nie miały okazji korzystać z naszej oferty, proszone są o założenie kont na platformie edukacyjnej bytomskiej filii PBW w Katowicach. Formularz rejestracyjny jest dostępny pod adresem: https://bytom.pbw.katowice.pl/moodle/login/index.php. Po zalogowaniu się na swoim koncie można samodzielnie zapisać się na wybrany kurs/kursy.

UWAGA! O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Sylabusy kursów – załączniki:

Photo Collage

Quizizz