Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

2020-04-02 Fundacja Centrum Cyfrowe - ankieta dotycząca nauczania zdalnego w szkołach podstawowych

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Fundacji Centrum Cyfrowego i odpowiedzi na pytania w udostępnionej przez nią ankiecie:

Szanowni Państwo,

Poszukujemy nauczycielek i nauczycieli pracujących w szkołach podstawowych. Postanowiliśmy opracować krótką ankietę, która ma na celu przyjrzenie się ich sytuacji w czasie prow adzenia zdalnej edukacji.

Chcielibyśmy dowiedzieć się z jakimi problemami nauczyciele spotykają się na co dzień, z jakich narzędzi i metod korzystają i co za tym idzie, jak można wesprzeć system zdalnej edukacji.

Dlatego - jeśli uczysz w szkole podstawowej - prosimy Cię o podzielenie się z nami swoim doświadczeniem. Jeśli nie, ale znasz nauczycieli z podstawówek - będziemy wdzięczni, jeśli podeślesz im tę ankietę.

Jej wyniki zostaną wykorzystane do postawienia diagnozy edukacji zdalnej w Polsce i planowania kolejnych działań, które będą miały na celu pomóc nauczycielom efektywnie pracować z uczniami online.

Ankieta przewidziana jest dla nauczycieli szkół podstawowych:

pozdrawiam serdecznie
Aleksandra Czetwertyńska