Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

2020-04-03 Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza na bezpłatne kursy online

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza na bezpłatne kursy typu e-learning dostępne na platformie Moodle, adresowane do nauczycieli, bibliotekarzy, studentów oraz wszystkich zainteresowanych  doskonaleniem i zdobywaniem nowych umiejętności.

Najnowszy kurs „Tworzenie zasobów tematycznych w Wakelet” przybliża podstawowe zasady pracy w programie Wakelet, służącym do organizowania i udostępniania treści online w tematyczne kolekcje. Zapisane kolekcje można osadzać na blogu lub stronie internetowej, udostępniać w mediach społecznościowych lub za pomocą linku. Utworzony zasób można udostępnić uczniom online lub zaprosić ich do tworzenia tablicy w trakcie realizacji projektu klasowego.

Kurs wymaga utworzenia (posiadania) konta na platformie i wpisania klucza dostępu otrzymanego drogą mailową od prowadzącego. Układ tematyczny kursu sprawia, że uczestnicy mogą wielokrotnie powracać do zamieszczonych plików tekstowych i materiałów szkoleniowych. Po przesłaniu zadania zaliczeniowego na platformę otrzymają potwierdzenie ukończenia kursu w formie skanu na adres mailowy.

Zapraszamy na platformę: http://moodle.bpciechanow.edu.pl/

Nadesłała: