Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

2020-05-05 Skarby Bibliotek - pomysły na rodzinne działania Biblioteki Pedagogicznej w Przasnyszu
W dobie zaistniałej sytuacji w kraju i na całym świecie związanej z koronawirusem postanowiłyśmy obudzić w sobie pokłady kreatywności bibliotekarskiej i podzielić się kilkoma pomysłami, które udało nam się zrealizować – a może jakaś Biblioteka się zainspiruje ...

Oto linki do naszego bloga Skarby Biblioteki gdzie na bieżąco zamieszczamy posty i wytwory naszej pracy:

1. Stworzyłyśmy zakładkę z bohaterami bajkowymi „w maseczkach” odkąd całe społeczeństwo zaczęło obowiązkowo zakładać maseczki. Szcegółowa instrukcja wykonania papierowej zakładki oraz fotografie:

2. Stworzyłyśmy pudełkowy teatrzyk w ramach akcji #zostańwdomu. Kreatywna zabawa domowa świetnie sprawdzi się dla rodziców i dzieci oraz nauczycieli i uczniów jako zachęta do wykonania podczas pracy zdalnej:

3. Przygotowałyśmy domowe gry rodzinne, do wykonania których nie potrzeba drogich i skomplikowanych elementów. Zobaczcie sami - klikając w link:

Bibliotekarki z Biblioteki Pedagogicznej w Przasnysza
O nas   |   Patronat Medialny