Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Facebook    Kontakt

2020-06-02 „Nasza Bajka” – projekt Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu

Wpisując się w XIX Ogólnopolski Tydzień Głośnego Czytania Dzieciom pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach” Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu przygotowała niespodziankę i w Dniu Dziecka uruchomiła na You Tube swój kanał, na którym są czytane bajki. Te piękne opowieści powstały w ramach projektu czytelniczego „Nasza Bajka”. Napisały je i zilustrowały dzieci z przedszkoli i klas 1-3 sądeckich placówek oświatowych. Jak wiadomo dziecięca wyobraźnia nie zna granic, wiec powstały fascynujące historie, w których tworzenie włączyły się całe rodziny.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu i zapraszamy na naszą stronę (https://www.pbwnowysacz.pl) oraz Facebooka. Miłego słuchania!

Małgorzata Rzepa

wicedyrektor PBW w Nowym Sączu