Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Facebook    Kontakt

2020-10-19 Tworzenie interaktywnych quizów - bezpłatne kursy e-learningowe

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach zaprasza nauczycieli, bibliotekarzy oraz inne osoby zainteresowane do korzystania z nowych tematów bezpłatnych kursów e-learningowych.

Nowe szkolenia dotyczą obsługi narzędzi internetowych przydatnych w nauce zdalnej i stacjonarnej, dzięki którym można szybko i bezpłatnie opracować interaktywne materiały dla uczniów:

• Educandy – interaktywne quizy dla najmłodszych,
  • Wordwall – interaktywne quizy.

W kursach mogą uczestniczyć osoby posiadające konta na platformie katowickiej PBW. Formularz rejestracyjny udostępniono na stronie https://moodle.pbw.katowice.pl/login/index.php (opcja Zacznij teraz od utworzenia nowego konta). Po zalogowaniu można samodzielnie zapisać się na wybrany kurs lub oba tematy. Zapisy będą możliwe do 30 listopada 2020 roku.

Udział w kursach polega na zapoznaniu się z udostępnionymi materiałami szkoleniowymi. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia w formie elektronicznej.

Szczegółowych informacji udziela: Anna Marcol, e-mail: promocja@pbw.katowice.pl.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Załączniki:

Educandy – sylabus (pdf; 201 KB)

Wordwall – sylabus (pdf; 196 KB)