Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Facebook    Kontakt

2020-11-25 "Polecam książkę z biblioteki pedagogicznej" - PBP w Poznaniu zaprasza nauczycieli do udziału w konkursie

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu zaprasza swoich czytelników - nauczycieli do wzięcia udziału w konkursie na recenzję polecającą książkę ze zbiorów biblioteki macierzystej lub jej placówek filialnych.

Szczegóły konkursu:

• Konkurs adresowany jest do nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz placówek oświatowo-wychowawczych, a także nauczycieli akademickich.
  • Zadaniem do wykonania jest napisanie recenzji polecającej książkę, która pomogła rozwiązać problem wychowawczy lub edukacyjny w okresie zagrożenia epidemiologicznego.
  • Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody.
  • Termin składania prac upływa 18 grudnia 2020 r.
  • Nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu.

Nadesłała: Joanna Koterba, PBP w Poznaniu.