Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Facebook    Kontakt

2020-12-22 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach zaprasza na bezpłatne webinaria

Zapraszamy do udziału w trzech bezpłatnych szkoleniach online, które będą realizowane na platformie Meet.

webinaria z zakresu TIK - plakat informacyjny

W szkoleniach mogą uczestniczyć osoby, które posiadają adres mailowy Gmail. Nabór uczestników jest prowadzony za pośrednictwem formularzy rejestracyjnych, które znajdują się przy opisach poszczególnych webinariów. Linki do spotkań zostaną przesłane przed ich rozpoczęciem.

Udział w każdym webinarium będzie potwierdzamy odrębnym zaświadczeniem. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną wysyłane w formie elektronicznej.

Osoby, które dotychczas nie korzystały z usług Google bezpłatne konto mailowe mogą założyć na stronie https://accounts.google.com/signup.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału!

Wordwall – prosty sposób na tworzenie quizów

7 stycznia, godz. 10.00-11.30

Quizy, które przeniosą graczy do upiornego zamczyska, dżungli oraz studia telewizyjnego łatwo przygotujemy w usłudze Wordwall. Podczas webinarium zostanie zaprezentowane tworzenie przykładowych materiałów edukacyjnych w oparciu o bezpłatny plan Basic.

"Wordwall – prosty sposób na tworzenie quizów" - FORMULARZ REJESTRACYJNY

Słodsza edukacja z Educandy

8 stycznia, godz. 10.00-11.30

Jak przygotować interaktywne gry i ćwiczenia dla dzieci? W tym celu można skorzystać z darmowego narzędzia webowego Educandy. Uczestnicy spotkania poznają jego funkcje i zasady obsługi.

"Słodsza edukacja z Educandy" - FORMULARZ REJESTRACYJNY

Edukacja medialna – pomysły i inspiracje

18 stycznia, godz. 13.00-14.30

Umiejętność świadomego, krytycznego i bezpiecznego korzystania z przekazów medialnych jest jedną z niezbędnych kompetencji. Podczas spotkania zostaną omówione strony i portale internetowe, na których udostępniono bezpłatne materiały dla nauczycieli z zakresu edukacji medialnej.

"Edukacja medialna – pomysły i inspiracje" - FORMULARZ REJESTRACYJNY

Szczegółowych informacji udziela: