Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Facebook    Kontakt

2021-04-06 Bezpłatne usługi webowe w edukacji najmłodszych - zaproszenie na darmowe webinarium

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza do udziału w kwietniowym webinarium z zakresu TIK.

Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia 2021 roku, w godzinach 13.30-15.00, w formie online. Uczestnicy zostaną zapoznani z bezpłatnymi usługami webowymi, które można wykorzystać pracując z przedszkolakami i uczniami klas I-III szkół podstawowych.

Osoby zainteresowane udziałem w webinarium, proszone są o wysłanie zgłoszenia za pomocą formularza rejestracyjnego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do spotkania zostanie wysłany 20 kwietnia. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Zapraszamy do udziału!

Szczegółowych informacji udziela: