2011-09-21 UWAGA! Powstaje "Biuletyn Nauczycieli Bibliotekarzy". Na teksty czekamy do końca grudnia!

Szanowni Państwo,

w roku 2012, przy serwisie Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna SBP, powstanie Biuletyn Nauczycieli Bibliotekarzy – fachowe czasopismo internetowe, adresowane do pracowników bibliotek pedagogicznych i szkolnych.

Pierwszy numer biuletynu zostanie w całości poświęcony problematyce e-learningu. Na jego łamach przewidujemy kilka działów:

• OD REDAKCJI,
  • Z TEORII (artykuły poświęcone nauczaniu na odległość),
  • Z PRAKTYKI (artykuły prezentujące platformy poszczególnych bibliotek),
  • MATERIAŁY (zestawienia bibliograficzne, scenariusze zajęć, programy kursów itp.),
  • RELACJE (z konferencji i przeprowadzonych szkoleń, związanych z problematyką numeru),
  • POLECANE LEKTURY (omówienia i recenzje publikacji na temat e-learningu).

Objętość artykułów i  materiałów nie powinna przekraczać 10 stron maszynopisu, relacji i  recenzji – 3 stron.

Zachęcamy Państwa do współtworzenia pierwszego numeru BNB! Liczymy, że zechcą się Państwo podzielić swoim doświadczeniem, związanym z prowadzeniem kursów e-learningowych oraz refleksjami, dotyczącymi uczestnictwa w  szkoleniach prowadzonych metodą zdalną.

Na gotowe teksty czekamy do końca grudnia. Prosimy je przesyłać na adres: anna.marcol@op.pl.

Zapraszamy do współpracy!