2009-02-09 Nowe materiały w dziale Zestawienia

W Zestawieniach dodano nowe działy:

• Agresywność, w którym zamieszczono zestawienie: „AGRESJA I PRZEMOC WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY. Zestawienie bibliograficzne w wyborze”
  • Dziecko zdolne – nauczanie, a w  nim: „UCZEŃ SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONY. Zestawienie bibliograficzne w wyborze na podstawie zbiorów Filii PBW w Nowej Soli”
  • Leworęczność, w którym zamieszczono „LEWORĘCZNOŚĆ, LATERALIZACJA. Zestawienie bibliograficzne w wyborze”
  • Czas wolny od pracy ucznia, a w nim „CZAS WOLNY. Zestawienie bibliograficzne w wyborze za lata 2000 – 2007”
  • Herbert, Zbigniew, w którym zamieszczone zostały dwa nowe materiały:  „MOTYWY LITERACKIE W TWÓRCZOŚCI ZBIGNIEWA HERBERTA. Zestawienie bibliograficzne w wyborze” oraz „UTWORY ZBIGNIEWA HERBERTA NA LEKCJACH JĘZYKA POLSKIEGO. Zestawienie bibliograficzne w wyborze za lata 2000 – 2008”
  • Do działu Szkolnictwo - organizacja  dodano nowy materiał: „SYSTEMY EDUKACYJNE W WYBRANYCH KRAJACH EUROPY I ŚWIATA”