Rok 2004

2004-10-29 Konferencja "Europejska i krajowa sieć współpracy bibliotek pedagogicznych w zapewnianiu jakości"

Sekcja Bibliotek Pedagogicznych i Szkolnych SBP zaprasza dyrektorów bibliotek pedagogicznych prowadzonych przez samorządy województw, także zatrudnionych w urzędach marszałkowskich inspektorów zajmujących się bibliotekami pedagogicznymi oraz wizytatorów sprawujących nadzór pedagogiczny nad tymi placówkami do udziału w ogólnopolskiej konferencji: "Europejska i krajowa sieć współpracy bibliotek pedagogicznych w zapewnianiu jakości".

Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2004 roku w Centralnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie oraz w ośrodku szkoleniowym w Miedzeszynie.