Rok 2005

2005-05-05 Program obchodów TYGODNIA BIBLIOTEK w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Katowicach

PROGRAM OBCHODÓW TYGODNIA BIBLIOTEK
W PEDAGOGICZNEJ BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ W KATOWICACH

8-15 maja 2005

• Przez cały miesiąc (od 1 do 31 maja) Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka i jej Filie przyjmują zwroty książek bez naliczania kar za ich przetrzymanie.
  • Od 9 maja w gablotach wystawowych na III piętrze będą prezentowane materiały
    • dla uczniów szkół gimnazjalnych - Lektury (nie tylko) szkolne
    • dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - Nowa Matura.
  • Prezentujemy również ekspozycje poświęcone życiu i twórczości Hansa Christiana Andersena i Kornela Makuszyńskiego
  • 12 maja - Dzień Otwarty - Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z warunkami korzystania z naszej biblioteki, jej zbiorami i wydziałami.

Wszystkie zorganizowane grupy prosimy zgłaszać do końca kwietnia u p. Barbary Michałek, tel. 258-57-84, wew. 21 lub bezpośrednio w Wydziale Informacji Bibliograficznej, parter, pokój nr 16.