Rok 2006

2006-11-07 Konkurs Dzień Bezpiecznego Internetu 2007

Weź udział w konkursie Dzień Bezpiecznego Internetu 2007 (Safer Internet Day 2007; w skrócie SID 2007) i zdobądź nagrodę -niespodziankę dla swojej szkoły! Wykorzystaj jeden z trzech gotowych zestawów projektów współpracy dotyczący bezpieczeństwa w Internecie, zarejestruj swój projekt na Portalu eTwinning do 30 listopada 2006 i zgłoś go do konkursu.
6 lutego 2007 będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu, który jest częścią globalnego ruchu promującego bezpieczny Internet dla wszystkich użytkowników, zwłaszcza dla młodych ludzi. Z tej okazji, Insafe, Europejska Sieć Bezpiecznego Internetu organizuje konkurs Dzień Bezpiecznego Internetu 2007.

Znajdź szkołę partnerską, wybierz kategorię oraz temat projektu i zacznijcie wspólnie działać, aby przygotować swoje zgłoszenie do konkursu.

Zobacz więcej na stronie www >>