Rok 2007

2007-04-27 DZIEŃ BIBLIOTEKARZA W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

DZIEŃ BIBLIOTEKARZA W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Z okazji Dnia Bibliotekarza Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy regionu piotrkowskiego na spotkanie pn. "Nauczycielu bibliotekarzu - co możemy dla Ciebie zrobić?", które odbędzie się dnia 8 maja 2007 roku w siedzibie BPP o godz. 15.00.

Tematem spotkania będą następujące zagadnienia:

• usługi Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim wspomagające pracę nauczyciela bibliotekarza,
  • formy współpracy z bibliotekarzami szkolnymi,
  • oczekiwania i propozycje nauczycieli bibliotekarzy szkolnych wobec Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Tryb. (dyskusja, ankieta ewaluacyjna).

Uczestnicy spotkania otrzymają konspekty informacyjne oraz materiały przydatne w pracy nauczyciela bibliotekarza szkolnego.
Przewidziany jest poczęstunek oraz rozmowy kuluarowe :)

Szczegółowe informacje udzielane będą pod adresem:
Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Tryb.
ul. Wojska Polskiego 122 e
97-300 Piotrków Tryb.